Odśwież swój wizerunek!

Jak to jest z tą reklamą?

Cześć, fajnie że do nas trafiłeś. Chociaż nie wiem jakie tego są powody mam nadzieję że jednym z nich jest chęć zmiany. Nie wiem też jakie masz historie z innymi firmami reklamowymi. Ale skoro trafiłeś do nas to czas coś zmienić. Zmienić na lepsze. Tak żeby dotrzeć do większego grona klientów i mieć większe zyski.
Też masz wrażenie że ostatnimy laty marketing stał się wyjątkowo skomplikowaną dziedziną?
Internet, Facebook, masa reklam widocznych wszędzie. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i stać się widocznym? Widzisz, dzisiejsze czasy dają mnóstwo możliwości dotarcia do klientów. Szczególnie nowych możliwości. Tak naprawdę, nigdy wcześniej nie było to tak proste. Duża cześć osób z niektórych form reklamy nie korzysta. Albo nie wie jak to robić dobrze.
Reklamę dla małych firm buduje się rozsądnie. Rozwiązania dla dużych korporacji nie będą działać w przypadku małych i mikro przedsiębiorstw. Dlaczego? Bo nie masz milionowego budżetu który mógłbyś przeznaczyć na marketing. A jak coś nie wyjdzie nie możesz po prostu machnąć na to ręką. Więc co to znaczy rozsądnie?

Założenie firmy jest dość proste, choć wymaga odwagi i dobrego pomysłu. Prowadzenie własnego interesu bywa niezwykle ciekawym i radosnym sposobem na życie zwłaszcza jeśli przynosi stałe i godziwe dochody – tylko że.. No właśnie, jak to zrobić?

Też masz wrażenie że ostatnimy laty marketing stał się wyjątkowo skomplikowaną dziedziną? Internet i wszechobecne reklamy wywróciły nie jeden rynek do góry nogami. Jak trafić do klientów w tym całym pokrętnym chaosie? Bo widzisz reklamę – szczególnie w małych firmach – należy budować rozważnie.

Liczy się zysk

U nas firmie mamy ważną zasadę. Zawsze sprawdzamy czy naszym klientom reklamy przynoszą zysk. Zapamiętaj to: Jeżeli jakaś reklama nie działa, przestań to robić. Jeżeli ulotki nie działają, nie drukuj ich więcej. Jeżeli kampania billboardowa nie działa – nie emituj jej więcej.
Oczywiście zakładamy że jest ona poprawnie zrobiona.
Czasami w pewnych branżach są rzeczy które po prostu działają. I kropka. Wykorzystując nasze doświadczenie potrafimy znaleźć odpowiednie formy reklamy dla Ciebie. Ale trzeba pamiętać że każda firma jest inna. I to co działa w jednej – może już nie działać w drugiej.

Spójrz na siebie z zewnątrz

Zastanawiałeś się jak klienci postrzegają Twoją firmę z zewnątrz? Czasami warto jest zacząć zmiany głębiej i od podstaw. Jedną z takich podstaw jest logo (nazwijmy je kombinacją nazwy i obróbki graficznej). Marka – czy to produktowa czy usługowa – w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie.
Jeżeli nie posiadasz logotyu lub wygląda on jak brzydkie kaczątko, możesz naprawdę wiele tracić.
Posiadając logo zyskasz rozpoznawalność a w oczach klientów będziesz wyglądać bardziej profesjonalnie.
I co dalej? Zaczynamy tworzyć dla Ciebie materiały reklamowe. Wszystkie pasujące do siebie i tworzące spójną całośc. Ale przede wszystkim dopasowane tak, żeby przynosiły U nas w firmie wraz z logotypem zakreślam tzw. branding. Co to jest? To nic innego jak kolory, wzory, znaki itp. rzeczy z którymi będzie kojarzona Twoja firma. Znak który wykorzystasz będzie powielany na wiele późniejszych materiałów.

Firma Agencja reklamy VISION pomaga realizować owocne kampanie marketingowe dla naszej marki. Doskonała współpraca i kontakt wpływają bardzo dobrze na końcowe efekty wykonywanych prac. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy przy m.in. oklejaniu samochodów, rollbarów czy lodówek. Główne atuty firmy to doskonały kontakt i wiedza całego zespołu która przekłada się na świetne efekty.

BROWAR BYTÓW

BROWAR BYTÓWAnia Zarycha Hala (zarząd spółki)

Ułatwiaj zakup

Dla niektórych branż warto spróbować rozwiązań które ułatwią życie klientowi. Bo kiedy klient ma lżej chętniej kupuje i wraca. Takich sposobów jest wiele i trzeba je umiejętnie dopasować.
Kilka przykładów:
  • w przypadku agroturystyki bardzo dobrze sprawdza się terminarz dostępny na stronie www.
  • W przypadu kosmetyczek – termin kolejnej wizyty, na wizytówce do portfela
  • vouchery – świetny pomysł na prezent który zwiększy Ci sprzedaż

Najbardziej efektywne reklamy

(lista aktualizowana na bieżąco)

Dużo się zmieniło na przestrzeni ostatnich 10 lat. Poniżej przedstawiam kilka najbardziej efektywnych kanałów reklamowych
  • kampania billboardowa ( jeżeli miejsce jest odpowiednio dobrane)
  • oklejenie samochodu (jeżeli projekt jest czytelny i się wyróżnia)
  • strona internetowa (jeżeli otwiera się na telefonach, treści są odpowiednie)  (czytaj więcej)
  • facebook (jeżeli aktualizujemy go na bieżąco)

Zapraszam Cię żebyś zaczął przygodę z Nami

Zadzwoń, napisz do nas, albo po prostu przyjdź i napij się z nami kawy 🙂