fbpx

Oklejanie szyb folią

Oklejanie szyb folią – dużo więcej niż zwykły szyld!

Czy myślisz o witrynie swojego lokalu jak o wielkiej, czystej kartce? Powinieneś! Zamów usługę oklejania szyb folią. Przekonaj się, jak witryna wypełniona atrakcyjną treścią przyciąga uwagę klientów i pracuje na Twoje zyski.
Firmowa witryna to idealny nośnik reklamowy. Przede wszystkim jest Twoja, a to oznacza, że nie musisz dodatkowo płacić za powierzchnię. Nikt nie ogranicza czasu trwania Twojej kampanii promocyjnej. Przygotowanie ciekawego projektu na okno jest łatwe i niedrogie. To jednorazowy wydatek, który szybko Ci się zwróci. Reklama będzie też służyć miesiące, a nawet lata.

Chcesz zamówić folię na okna? Zacznij od tego!


1. Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz wzmocnić swój przekaz reklamowy ciekawie oklejoną witryną, skorzystaj z formularza na naszej stronie, zadzwoń lub wyślij e-mail. Odpowiemy na każde zapytanie.

2. Powiedz nam, czego potrzebujesz

Informacje, jakie będą potrzebne na początek, to branża, w której działasz i określenie, jaki charakter ma mieć wyklejka, np. informacyjny, reklamowy, brandingowy. Najważniejsza jest oczywiście lokalizacja – gdzie znajduje się lokal, którego witrynę będziemy oklejać. Podstawowe dane to wymiary okna: wysokość i szerokość, ale też umiejscowienie, np. parter, piętro, ewentualne drzwi itp.

3. Wizja lokalna

Przed wyceną i przygotowaniem projektu nasza ekipa pojawi się na miejscu, aby z bliska obejrzeć lokalizację witryny. Zwracamy uwagę na szczegóły, które mogą umykać innym, np. detale architektoniczne, nietypowe rozwiązania czy przeszkody. Ważne jest nawet sąsiedztwo. Jeśli obok już znajdują się oklejone witryny, stworzymy projekt, który wyróżni Twój lokal.

4. Projektujemy wspólnie

W następnym kroku przedstawimy Ci wycenę. Po uzgodnieniu warunków możemy zabierać się do najprzyjemniejszej części, czyli projektowania. Jak długo będziemy pracować? Do skutku! A więc do momentu, w którym projekt będzie w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy szybko i sprawnie. Na każdym etapie projektowania otrzymasz zwymiarowaną, maksymalnie realistyczną wizualizację. Masz pewność, że to, co nakleimy na witrynie, nie będzie różnić się od projektu.

5. Realizacja Twojego projektu i montaż folii na witrynie

Po uzgodnieniu projektu wykonamy montaż. Wskaż nam dogodny dla siebie termin, w którym nasi fachowcy będą mogli się pojawić. Przywiozą gotowe wydruki i narzędzia. Od Ciebie oczekujemy tylko zapewnienia dostępu do szyby, np. poprzez chwilowe odsunięcie niektórych mebli czy elementów wyposażenia.
Szanujemy pracę naszych klientów, więc staramy się być jak najmniej widoczni. W trakcie oklejania witryny biuro czy zakład funkcjonuje normalnie. W ciągu kilku godzin jest po sprawie. Możesz cieszyć się nową, wyjątkową witryną.

Zainteresowany oklejeniem szyb?

Przygotujemy dla Ciebie ekspresową wycenę!

Chcesz pilnie omówić swój pomysł?

+48 538 558 508

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00

biuro@reklamabytow.pl

Zainteresowany oklejeniem szyb?

Przygotujemy dla Ciebie ekspresową wycenę!

 

Chcesz pilnie omówić swój pomysł?

+48 538 558 508

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00

biuro@reklamabytow.pl

 

Co umieścić na szybach?

Treść przedstawiona na wyklejce zależy przede wszystkim branży, w której działasz i celu, jaki chcesz osiągnąć. W podstawowej wersji oklejona witryna to po prostu rozszerzony szyld. Umieść na niej podstawowe informacje o firmie, godziny otwarcia, ewentualne dane kontaktowe czy wypunktowany zakres usług. Pamiętaj, że więcej nie znaczy lepiej, a witryna to nie urzędowe obwieszczenie czy katalog produktów. Podejdź do treści z umiarem, a zyskasz więcej. Dobry projekt graficzny czy sugestywne zdjęcie są lepsze niż tysiąc słów.
Jeżeli witryna ma mieć charakter reklamowy, postaw na dynamiczny, wyróżniający się projekt. Niech wyraża emocje! Dzięki temu lokalizacja Twojego biura, sklepu lub zakładu usługowego zapadnie w pamięć przechodniom, kierowcom czy pasażerom przejeżdżających autobusów.

Witryna ma być kreatywna! Pokażemy Ci, jak zaskoczyć klientów

Nie myśl o oklejonej witrynie jak o elemencie statycznym, który już się nie zmieni. Wręcz przeciwnie! Wykorzystaj twórczo tę powierzchnię. Zaskocz swoich klientów nowym projektem. Wspólnie dostosujemy go do oferty np. sezonowej. Inny design z okazji świąt lub wyprzedaży dodatkowo przyciągnie uwagę. Warto, by miejsce na witrynie znalazły też nowe usługi czy promocje.
Zmiany witryny w sklepie czy lokalu usługowym dają efekt świeżości. U Twoich klientów wywołają przekonanie, że zmieniasz się dla nich, ciągle dostosowujesz ofertę do ich potrzeb i podążasz za trendami.
drukarnia oferta

Oklejamy nie tylko witryny!

Korzyści z oklejania powierzchni ciekawymi, dobrze zaprojektowanymi materiałami dotyczą nie tylko firmowych okien. Z przyjemnością przygotujemy też wyklejki do umieszczenia na innych nośnikach. Możesz zamienić w reklamy duże powierzchnie, np. ściany, ale także mniejsze lub nietypowe, takie jak meble czy wyposażenie Twojego lokalu.
Zamów u nas usługę oklejanie szyb folią. Zobacz, jak ten prosty i skuteczny sposób reklamy podnosi Twoje zyski i zwiększa liczbę klientów!