fbpx

Logo / Projekty

Zrobimy logo, jakiego potrzebujesz!

Szybko i profesjonalnie projektujemy logotypy i inne materiały graficzne. Nasi graficy mają ogromne doświadczenie, duże portfolio i profesjonalne oprogramowanie. Zanim zaczniemy pracę, poznamy dobrze Twoje potrzeby. Stworzymy Ci świetny projekt graficzny i to w trzech wersjach!

Po co Ci logo?

Nieważne czym się zajmujesz, w jakiej branży działasz, czy masz jednoosobową działalność, czy całkiem sporą firmę. Profesjonalne logo to najważniejszy element Twojego wizerunku. Ono pierwsze odpowiada za to, jak klienci postrzegają Twoją ofertę. Wiesz, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, prawda?
Dobre logo jest łatwe do zapamiętania, proste i uniwersalne. Musi być też zrozumiałe dla odbiorcy i ponadczasowe. Czy łatwo takie zaprojektować? Absolutnie nie! Liczy się doświadczenie, wiedza grafika i znajomość światowych trendów. Czy umiemy projektować dobre loga? Oczywiście! Zleć nam projekt graficzny, a stworzymy Ci logo, które Twoi klienci zapamiętają na długo!

Marek i Jarek, czyli dlaczego logo powinni Ci zaprojektować profesjonaliści?

Opowiemy Ci krótką historię o dwóch kolegach. Obaj mają kilkuosobowe firmy. Dobrze się rozwijają, choć czeka ich wiele wyzwań, w tym obecność na ważnych targach i udział w przyszłościowym projekcie online.
  • Marek znalazł logotyp na popularnej platformie do darmowych projektów graficznych. Sąsiad, który od dziecka ładnie rysuje, poprawił mu je, żeby miało więcej kolorów, cieniowania i różnych fontów.
  • Jarek zlecił wykonanie logo Agencji reklamowej VISION. Projektem zajął się profesjonalny grafik z wieloletnim doświadczeniem.

Jak myślisz, co było dalej?

  • Marek szybko się zorientował, że prawie identyczne logo ma jeszcze pięć innych firm, w tym lokalny sklep z odzieżą używaną i studencki chór. Jego projekt graficzny jest tak nieczytelny, że nie nadaje się do żadnych materiałów targowych ani nawet do reklamy na FB. Marek stracił czas i okazję na promocję swojej firmy.
  • Jarek dostał świetne, nowoczesne logo, które jego klienci rozpoznają już z daleka. W katalogu targowym i na stronie www prezentuje się tak, że mucha nie siada! Jego firma na targach pozyskała więcej klientów. Logo doskonale wygląda na każdej reklamie, a biznes kwitnie jak nigdy.
Chcesz dać się zapamiętać? Dobre logo firmowe jest jak zdjęcie profilowe na Instagramie. Przykuwa uwagę na długo! Twoja firma zasługuje na dobry projekt. Z przyjemnością stworzymy go dla Ciebie szybko i w świetnej cenie!

Realizacje dla naszych klientów

Jak pracujemy nad Twoim projektem graficznym?


1. Złóż zamówienie w naszej agencji reklamowej
Potrzebujesz projektu graficznego? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz na dole strony, zadzwoń do nas +48 538 55 85 08 lub napisz na adres biuro@reklamabytow.pl
2.Opowiedz nam o Twoich potrzebach i oczekiwaniach
Na tym etapie poprosimy Cię o wypełnienie briefu. Znajdziesz w nim pytania o to, czym zajmuje się Twoja firma oraz jakie masz oczekiwania i wyobrażenia co do projektu graficznego. Może pokażesz nam logotypy, które Cię inspirują? Określisz, jakie kolory i fonty Ci się podobają? Im więcej informacji nam podasz, tym łatwiejsza będzie nasza współpraca
3. Przygotowujemy na start 3 różne propozycje projektu graficznego
Na podstawie briefu i rozmowy z Tobą nasi graficy opracują aż 3 różne projekty, które otrzymasz do oceny
4. Czas na Twoje uwagi i poprawki
Na Tym etapie zależy nam na ocenie naszych projektów. Wysłuchamy wszystkich Twoich sugestii. Masz propozycje poprawek? Będziemy je wprowadzać do skutku! Nie mamy na nie limitu. Zależy nam, abyś był w 100% pewny, że TO JEST projekt, o który Ci chodziło
5. Akceptacja projektu i wysyłka logotypu w różnych formatach
Gdy zaakceptujesz już projekt graficzny, przekażemy Ci e-mailowo komplet plików we wszystkich niezbędnych formatach
drukarnia oferta

Dlaczego warto zlecić wykonanie logotypu i innych projektów graficznych w agencji reklamy Vision?

  • Nasze projekty pomagają klientom podnosić zyski już od 10 lat!
  • W zespole projektowym agencji reklamowej Vision pracują wyłącznie profesjonalni graficy z odpowiednim wykształceniem i bogatym portfolio.
  • Pracujemy wyłącznie na najlepszych programach do projektowania.
  • Doskonale znamy aktualne trendy w projektowaniu graficznym. Cały czas szkolimy się i podnosimy kompetencje. Wiemy, jakie logo będzie najlepiej pracować na Twoją firmę!
  • Na start otrzymasz od nas aż 3 różne projekty graficzne.
  • Nie wprowadzamy limitów poprawek do projektu. Masz uwagi? Będziemy pracować nad Twoim logo aż do skutku!